2019 04 19 (5).JPG

Simona Šormová

(Geňatová)

Pomáhám vám najít potenciál,
 vnitřní klid, rovnováhu
a smysl života
​Čtu z Akášických záznamů dary a potenciál Vaší duše včetně bloků, které vám neumožňují manifestovat to, co si přejete
2R0A0705.jpg

Můj příběh

 

Již jako dospívající jsem toužila potom, abych věděla, jaké jsou moje dary, co přináším tomuto světu, atd. Pátrala jsem po tom všude možně. Chodila jsem k vědmám, nechala si dělat horoskop, atd. Odpovědi, které jsem dostávala mi nestačily. Bylo to často obecné a nepopisovali mé energetické bloky, a už tedy vůbec neříkali nic o tom, co bych s tím mohla udělat. Nikdo nemluvil o mé velké touze po svobodě. Jediné, co říkali a co jsem i já jistě věděla, bylo, že umím rychle manifestovat a co si jak se říká "zamanu". Jenže jak to žít a pracovat s tím před 25 lety, když to moc nikdo zde v ČR nevěděl?

 

Všechna moje přání se plnila. Měla jsem všechno - krásnou rodinu, hezké bydlení, dobré vztahy s rodinou a práci. Přesto jsem se ale cítila prázdně a že nežiji svůj potenciál. Myslela jsem si že, "Až budu mít vlastní domov, skvělého muže, miminko, tak budu šťastná a naplněná." Jenže ono se to po nějaké době vyčerpalo a pak to bylo pryč. Vůbec jsem tomu nerozuměla. Štěstí trvalo pouze chvilku a být matkou, partnerkou a manželkou nebyl můj smysl života. 

 

Spirituální krize

Jak to? Měla jsem za to, že to tak bude. Měla jsem pocit, že jsem "nějaká divná":). Kam se ztratila moje intuice? Má to tak přece každá žena nebo snad ne? Proč se cítím zoufale, když mám v porovnání s jinými lidmi hezký život a nic mi vlastně nechybí. Byla jsem na dně. Chtěla jsem "vystřelit na Měsíc" a ani to nešlo. Tohle byla temná noc duše a zároveň spirituální krize. Můj život mi přišel velmi těžký k užití...

 

Dnes vím, že to, co mi palčivě chybělo, bylo vědomé napojení na mou duši, Vesmír, Boha - jakkoliv to chceme nazývat a poznání toho, kdo jsem v této společnosti:). 

 

Emoce a Cesta

Bylo a stále je toho mnoho, co mi otevírá oči a propojuje mne se mou duší. Jednou z nástrojů byla Cesta, která mě naučila pracovat s emocemi. Tento nástroj mi pomohl pochopit, že emoce jsou "pouze" energie, např. že není potřeba vztek, smutek, zoufalství, atd. dusit uvnitř sebe, ale dovolit si je pocítit. Dnes mohu tento nástroj sdílet i s Vámi a naučit Vás, jak s ním pracovat. Odkaz na mou akreditaci terapeutky Cesty Brandon Bays zde).

 

Příliš empatický člověk

Dnes také vím, že jsem vysoce citlivý a "příliš empatický" člověk, který nevědomky přebírá emoce cizích lidí. To mě vedlo k další práci zaměřené na čištění jednotlivých čaker pod vedením intuitivní léčitelky Wendy de Rosa. 

Jestliže začínáme s čištěním bloků a negativních přesvědčení, meditace často nestačí. Je vhodné mít svůj "podpůrný tým", někoho, kdo nám pomůže uvolnit bolestivé emoce, strach, nahlédnout na vzorce a přesvědčení, které jsme převzali a nevědomky je žijeme též. Zde můžeme pomoci my, akreditovaní terapeuti Cesty. 

Pokud byste se ptali, co bude dál? Naše práce nikdy nekončí. Neustále se prohlubuje. Jako spirituálně se vyvíjející bytosti jsme neustále na cestě. Výsledkem toho všeho je naše pochopení a přijetí nejen sebe samých, ale i ostatních, odpuštění a zdravá sebeláska. 

Akáša - stále je to o duši

Nakonec mne touha po poznání duše dovedla k Akáše. Akáše je naše éterická knihovna, která obsahuje informace o všem, co jsme kdy udělali i pomysleli:). Tato nekonečná informační banka nám poskytuje informace o našich karmických blocích, které nám brání čerpat energii ze Zdroje a být tím, kým jsme. Není vždy tak komplikované některé karmické vzroce vynulovat, jak si představujeme. 

V tento moment nabízím čtení:

  • o darech duše včetně karmických bloků., které nám neumožňují žít náš potenciál.

  • vztahy - partnerské, přátelské, s dětimi, rodiči, atd.

  • podrobnosti o osobních průvodcích včetně jejich vzkazů pro vás, 

  • specializace duše, životní lekce, jak používáme intuici

Jak pracuji

Ke své práci používám následující metody:

1.Cesta Brandon Bays - The Journey Brandon Bays. Jsem akreditovanou terapeutkou metody Cesta.

2.Čtení z Akášických záznamů - načítám Vaše dary a pak bloky, které brání k tomu, abychom byli tvůrci svého života. 

3. Diagnostiku pomocí Enneagramu

4. Energetická práce - Strom centrum života - A. Petrov 

 

Tato metoda odhaluje staré emocionální zranění a spouští samoléčebný proces. V těle totiž emoce vyvolávají biochemické reakce. Při jejich potlačení dochází k zablokování buněčných receptorů a narušení zdravé komunikace mezi buňkami. V těle tak vzniká porucha, nejprve skrytá, která se časem může projevit jako vážná nemoc právě v místě zablokovaných buněčných receptorů. Velká část těchto bloků vzniká samozřejmě již v raném dětství. 

 

Během terapie je klient provázen k odhalení konkrétních buněčných vzpomínek, které jsou příčinou jeho fyzických obtíží, strachu, deprese nebo psychických bloků. Zároveň nalezne cestu k zážitku hlubokého pocitu jednoty, míru, naplnění a lásky.

Na oficiální stránkách Cesty mne naleznete zde.

 

Rozhovor

 

Reference

ptackova_profile.jpg

Dita P.

Simona mne provedla procesem cesty s porozuměním a empatii. I když moje mysl utíkala od temátu, dovedla mě velmi citlivě vrátit zpět do procesu. Oceňuji především její profesionalitu a znalostí a zkušenosti. Je mi velkou ctí, že je průvodcem na mé cestě.

Péťa K.

"Simča mi vstoupila do života ve chvíli, kdy jsem se už několik měsíců bezcílně točila v kruhu a nebyla schopná z něj vystoupit. Díky procesu, který jsem s ní absolvovala, se mi podařilo najít cestu zase zpátky k sobě, udělat ten nezbytný „krok stranou“ a vše vidět v souvislostech. Vyřešily jsme spolu věci, které jsem si s sebou vlekla už od dětství, vyčistily rodovou zátěž, odstranily kožní vyrážku nebo otevřely dveře novým zkušenostem… Díky Simče jsem prostě zase o kus dál na té „své životní Cestě…“ Děkuju!

               

Zdenka V.

Simonko, jsi mým úžasným a empatickým průvodcem na mé nelehké životní Cestě. Při sezeních si připadám vyčerpaná, ale potom přichází nádherná

"lehkost bytí". Přívaly lásky, energie, radosti, štěstí - prostě nádhera.

Bez tebou doporučené domácí meditace a cvičení,které mi přinášejí do života světlo, vnitřní klid, rovnováhu a ochranu, si to už nedovedu představit.

A právě proto mohu setrvávat v přesvědčení, že vše je možné.

Děkuji ti z celého srdce.         

 

Zuzka R.

Simona je moje velmi inspirativní kamarádka, ke které jsem vždy měla důvěru a v jejíž přítomnosti cítím velké zklidnění a vnitřní mír, což u tryskomyši jako jsem já je div téměř nevídaný. Před dvěma lety jsem se ocitla na křižovatce, věděla jsem, že musím odejít od partnera, že vztah je rozbitý a slepit se už nedá, ale protože dlouhá mateřská dovolená úplně zadupala do země moje já, vůbec jsem si nevěřila, zda to zvládnu, měla jsem velký strach a neviděla jsem vůbec směr, jakým se mám vydat. Simča mi pomohla pomocí Cesty najít moje ztracené já a moji sebedůvěru. Odcházela jsem od ní s pocitem, že všechno zvládnu, a beze strachu. A od té doby se začaly dít věci a opravdu všechno zvládám s lehkostí, úsměvem a beze strachu. Simona má obrovský dar, není to nic naučeného, síla a moudrost vychází zevnitř. 

 

Alena Cardová

www.vedomazena-strakonice.cz

Ráda bych napsala, že oceňuji jistotu, pevnost a zároveň jemnost, se kterou se Simona věnuje svým klientům. Mám vynikající zkušenost s procesem Cesta – již nějakou dobu se známe, takže jsem si troufla na sezení na dálku přes Skype. I tak mě Simona provedla k zážitkům tak hlubokým, jako bych byla u ní v jednom pokoji. Pominu-li dlouhodobou podpůrnou a inspirativní komunikaci přes FB, tak druhá zkušenost z nedávné doby, je provedení jakýmsi zkráceným terapeutickým procesem. Volaly jsme si po telefonu – potřebovala jsem pomoci se zpracováním úzkostí a velkých strachů týkající se konce existence světa, jak jej známe. Zároveň jsem měla pochybnosti o smysluplnosti mého konání ve světle oněch strachů. Společně jsme díky práci s dechem, vizualizací a uvitřněním v srdci strachy zpracovaly a dále pojmenovaly a vyzdvihly mé talenty (to, jak se má duše manifestuje na tomto světě), které jsou právě v tuto dobu tak důležité a díky kterým mám nástroje, jak zvládnout všechny obtíže. Zároveň jsem si z rozhovoru odnesla konkrétní kroky, jak dále pokračovat sama.

Celkově mohu Simonu jako terapeutku a průvodkyni ze srdce doporučit!

1.4. 2020

Jarmila K.

Vzhľadom na dobu, v ktorej sa nachádzame od marca 2020, som pociťovala, že v podstate už nemám prečo plánovať niečo do budúcnosti alebo sa snažiť o nejakú zmenu v pracovnom alebo osobnom živote. Bola som síce spokojná s tým, čo mám, no zároveň som cítila stagnáciu ospravedlňovanú vonkajšími okolnosťami. Bolo mi však jasné, že táto stagnácia určite nie je dobrá a potrebujem nájsť určité nasmerovanie k tomu, aby som sa mohla ďalej rozvíjať a pociťovať väčšiu radosť zo života, aj napriek vonkajším okolnostiam, ktoré pôsobili na mňa utlmujúco. Preto som sa rozhodla pre čítanie z Akášických záznamov o daroch mojej duše a mojich sprievodcoch. Som veľmi rada, že som tento krok urobila. Získala som informácie, o ktorých som vôbec netušila a ktoré ma veľmi povzbudili. Môj život ide ďalej a dalo by sa povedať, že z vonkajšieho pohľadu pokračuje rovnakým spôsobom, keďže od čítania prešiel len necelý mesiac. No vnútorný pocit je iný a ten mi dáva každý deň silu hľadať nové možnosti a robiť kroky k potrebnej zmene. Simonku naozaj odporúčam ako dobrú a citlivú sprievodkyňu, ktorá vnesie viac svetla na vašu cestu. Ďakujem, Simonka :)

Štěpánka V.

Čtení od Simči mi velmi pomohlo. Asi nejdůležitější pro mě bylo, že je opravdu přesné a díky tomu jsem dokázala zjistit, co konkrétně mi brání žít můj potenciál na 100%. Zároveň odhalí karmické dohody a sliby, které je potřeba odstranit. A v neposlední řadě ukáže zranění v energetické rovině. To všechno jsem se dozvěděla z jednoho čtení a protože mám za sebou už různé druhy terapií a mnoho jiné práce, došlo mi, že bez tohoto čtení by mi trvalo mnohem déle, než bych na všechny tyto věci přišla. Nejlepší je, že jsem k tomu dostala podrobný návod, jak všechno napravit a uzdravit velmi snadným způsobem.

Jsem naprosto spokojená, ještě nic z toho, co jsem kdy absolvovala nebylo takto komplexní a přesné. Vřele doporučuji všem, kdo mají chuť na sobě pracovat, protože toto čtení opravdu usnadní hledání.

 

 
49345175_1570833536393843_44676722001696

Kontakt

Objednávejte se:

na simonag@seznam.cz

www.daryduse.com